Powrót do strony głównej - Aktualności

bella rosa

O nas

Kilka słów o naszej restauracji

Restauracja Bella Rosa powstała w 2003 roku w Strzyżowie, stając się od tego czasu jego kulinarną wizytówką. W ciekawie zaaranżowanych wnętrzach, których niepowtarzalność dodatkowo podkreślają piękne witraże z elementami róży, kulinarni tradycjonaliści jak i poszukiwacze nowych smaków na pewno znajdą coś dla siebie.

Oferta

Nasza restauracja to doskonałe miejsce zarówno na przerwę w podróży, spotkanie biznesowe, rodzinny wypoczynek, jak i do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kreatywności, profesjonalizmowi oraz pięknej sali weselnej nasza restauracja stała się idealnym miejscem na organizację bajecznego przyjęcia weselnego.

Dysponujemy trzema klimatyzowanymi salami, zróżnicowanymi pod względem wystroju i przeznaczenia.

Sala barowaKlimatyzowana sala na 40 osób, charakteryzująca się niezobowiązującym wystrojem oraz wygodnymi lożami. Jest to doskonałe miejsce z na szybki posiłek w podróży, wieczorny drink lub doping przy dużym ekranie.

Sala restauracyjnaSala mogąca pomieścić do 120 osób, utrzymana jest w nastrojowym klimacie, który podkreślają piękne witraże z elementami róży. Idealnie nadaje się na duże przyjęcie, a dzięki nowoczesnemu oświetleniu estradowemu także na imprezy taneczne. Sala może być oddzielona od pozostałych części restauracji.

Sala bankietowaMała, kameralna sala w której w ciepłej atmosferze może spędzić czas do 22 osób. Sala może być oddzielona od pozostałych części restauracji, dzięki czemu jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe oraz małe, kameralne przyjęcia przy owalnym stole.


Poszczególne sale można wykorzystać jednocześnie.
Organizujemy wesela i przyjęcia okolicznościowe do 180 osób (ustawienie weselne z wydzieloną częścią na podłogę taneczną).


Organizujemy

Organizujemy imprezy tematyczne, przyjęcia utrzymane w stylu na ludową nutę, country itp. Wykonujemy dodatkowe dekoracje piknikowe - girllandy z balonów. Dysponujemy pełnym zapleczem do organizacji imprez plenerowych: grille, roll-bary, namioty, parasole, stoły i krzesła, podłoga taneczna, estrada, profesjonalne nagłośnienie, oraz zapewniamy dyskretną ochronne. Świadczymy również usługi cateringowe (przyjęcia, szkolenia i imprezy) do 200 osób.


Nasze menu

Potrawy serwowane w naszej restauracji to sprawdzone i smaczne dania kuchni europejskiej, które będą dla Państwa źródłem niezapomnianych doznań oraz zaspokoją gusta najbardziej wymagających smakoszy. Oferujemy m.in. szeroki wybór dań restauracyjnych, kilkanaście rodzajów pierogów, przepyszne sałatki, wyśmienite desery lodowe oraz szarlotkę własnego wypieku, a także specjalne dania na przyjęcia okolicznościowe, imprezy piknikowe oraz grill-party.

menu

menu

menu


Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm oraz duża kreatywność obsługi to gwarancja udanej i niepowtarzalnej imprezy,
którą miło będą Państwo wspominać przez długi czas.